Inspirace

Pokažený notebook – nepříjemnost, která se může pěkně prodražit!

Když si chcete zapnout notebook a podívat se na nějaký dobrý film, připojit se na internet, upravit fotografie a on nefunguje, snažíte se vlastními silami přijít na to, co se děje. Proč se tak děje? Včera jste jej vypínali a vše bylo v pořádku. A dneska nejde vůbec zapnout, popřípadě je černá obrazovka, notebook se zapne, ale následně se ukazuje jakýkoliv problém. Co s tím dělat? Budete to muset opravit.

Opravit nebo neopravit?

Ve chvíli, kdy se objeví nějaká vada na notebooku, musíte nějak zasáhnout. Co uděláte nejdřív? Asi jako každý laik při nějakém tom problému vezmete notebook a zkoušíte jej vypnout. Protože vypnutím se může cokoliv, co se někde objevilo, „opravit“. Vypnutí a následné zapnutí funguje v devadesáti procentech případů, někdy také stačí restartování. Když však nepomůže ani jedno, musíte jít s pravdou ven a hledat, kde vám notebook pomohou opravit.

Občas mi na laptopu vypadával zvuk. Nic tragického, po pár dnech se, klidně i v půlce písničky, najednou vypnul. A to i ve chvíli, kdy reproduktory byly na nejvyšší možnou míru a zvuk přehrávače taky. Stačilo notebook restartovat a poté už všechno jelo tak, jako vždycky. Má oblíbená muzika mohla hrát naplno a bez problémů“ začne popisovat Tomáš. „Jenže tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu…“ využije jedno z pořekadel.

Jednou se stalo, že zvuk vypadl a už nešel nahodit. Ani jedním, druhým nebo třetím restartováním, prostě nic. Zvuk nejel a tak jsem se musel odhodlat vzít notebook do servisu. Jenže kam? Hledal jsem oprava notebooku Lenovo a narazil na jeden servis. Tam mi pomohli, odhalili problém, opravili a dneska už vše jede tak, jak má“ uzavírá spokojeně Tomáš. Servis notebooku brno je ideální možností, jak nechat opravit svůj notebook, aby mohl fungovat.